Parterowe domki o zabudowie szeregowej - pokoje 2-4 osobowe

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy pokoje w standardzie turystycznym w parterowych, murowanych domkach o zabudowie szeregowej. Każdy domek, to dwa odrębne pokoje z osobnymi wejściami z zewnątrz połączone wspólnym, zadaszonym gankiem. Każdy pokój posiada część sypialną, łazienkę i przedpokój - całość powierzchni to około 15 m2.
Pokoje wyposażone są w dwie wersalki, kanapę małżeńską i łóżko sosnowe lub kanapę i łóżko piętrowe.
W każdym jest również TV, radio, czajnik elektryczny, kubeczki, stolik, krzesełka, parawany i koce plażowe. Do pokoju można również wypożyczyć lodówkę, łóżeczko dla dziecka oraz leżaki (dodatkowo płatne).Pawilon główny, I piętro - pokoje oraz rodzinne studia 2-pokojowe

Dla większych rodzin w pawilonie głównym przygotowaliśmy pokoje oraz dwupokojowe studia z łazienkami. Wyposażone są one w kanapy małżeńskie, wersalki, łoża małżeńskie, łóżka sosnowe (w zależności od wielkości i przeznaczenia pokoju), telewizory LCD, radia, lodówki, stoliki, krzesełka, czajniki elektryczne, kubeczki, parawany, leżaki, koce plażowe oraz ręczniki. Wszystkie studia i niemal wszystkie pokoje posiadają balkony (część z nich wychodzi na plac zabaw).

 

 

Ośrodek Wypoczynkowy
"Rusałka"

76-002 Łazy
ul.Leśna 22

Tel. 94 318 29 76

Mobile
511 114 207
503 904 553

www.rusalka-nadmorzem.pl

e-mail:
recepcja@rusalka-nadmorzem.pl